menu 2

Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

O Airsoftu

Airsoft pro každého

Airsoft je hra, která simuluje boj s kuličkovými zbraněmi. Hraje se jak ve venkovním prostředí, tak k tomu určeným arénám.
Hráče vede do situací, které ho nutí se rychle rozhodovat, takticky uvažovat a spolupracovat v týmu. Tato aktivita je alternativou k pasivní zábavě, přičemž rozvíjí přirozenou ohebnost, sílu, odvahu a vytrvalost.
Jelikož se airsoft hraje s nebarvícími kuličkami, je hráč veden k poctivé hře a vlastnímu přiznání porážky i v případech, kdy to nikdo jiný nevidí. Tak se u hráčů rozvíjí přirozená čestnost a důvěra nejen ve spoluhráče, ale i v protihráče. Tímto se může rozvíjet přátelská atmosféra nehledě na to, jestli kdo vyhrál nebo ne.
Rozhodně nejsme žádná militantní skupina oslavující válku či násilí. Proto máme pravidla, která dodržujeme a vedeme k dodržování zvyků slušného chování a respektu k těm, kdo nehrají.

I když je airsoft hra na válku, tak má svá pravidla. RAT se snaží tato pravidla dodržovat a předávat je i do jiných týmů.

Zde jsou popsána základní pravidla RAT týmu, kterými se řídí každý člen RAT. Pravidla platí pro všechny hry, které RAT pořádá – není-li udělena výjimka dle situace či scénáře pro hru.