menu 2

Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

pondělí 11. dubna 2016

R.A.T na Inferno 2016

8 - 9. 4. 2016 se několik členů R.A.T zúčastnilo post-apo hry INFERNO III. A umístili jsme se na 3. místě za Gralsbewegung - Hnutí Grálu.
Velmi dobře zorganizovaná hra. Viz níže:Popis:
Po raketové válce s KLDR, která měla za následek zničující proměnu světa, se v Evropě rozběhla válka frakcí zbytků armád o nadvládu nad životně důležitými surovinami.

Scénář:
V roce 2013 svět neměl daleko k válce se Severní Koreou. Ta hrozila jadernou válkou. Situace sice byla uklidněna, ale o pár let déle Severní Korea zaútočila na svého souseda: Jižní Koreu. Američané pohrozili Severní Korei válkou, pokud jejich jednotky neopustí zabrané území. Fanatický severokorejský vůdce ovšem hrozbu neuposlechl a zaútočil na americký tábor Camp Humpries, nacházející se nedaleko Soulu. USA odpověděli rychlým protiútokem, ale hlavní problém teprve nastal a to ze strany Čínské lidové republiky, která se přiklonila na stranu Severokorejců. Do oblasti byly nasazeny jednotky NATO. Severní Korea utrpěla ve válce veliké ztráty a tak se rozhodla k nejkrajnějšímu řešení. K použití atomové hlavice. Všem bylo jasné, že USA si tento krok nenechá líbit. Tím vypukla atomová válka. Nastal totální chaos a hotová apokalypsa. Společnost se zhroutila a žádný stát neměl takovou sílu, aby udržel jakékoliv instituce v chodu. Rabování obchodů, zhroucení infrastruktury, vraždění lidí pro potraviny a všeobecná panika byla nevyhnutelná. Všem bylo jasné, že jediný způsob jak přežít, bude nashromáždit velké množství surovin, zásob a ubránit je. Díky tomu začaly vznikat ozbrojené frakce. Ty nejmenší byly zničeny, ale těm větším se dařilo bezpečně přežívat. V Evropě začínají převyšovat dvě frakce vedené náboženskými fanatiky, které převyšují ostatní frakce. Hizb an-Núr - (Strana světla) a Gralsbewegung - (Hnutí Grálu), které pro své přežití musí zlikvidovat frakci druhou a zajistit si tak přežití. Jejich úkol je jasný, najít co nejvíce surovin i zásob a uchránit je před znepřátelenou frakcí.

Žádné komentáře:

Okomentovat